Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Sobibór - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

650 000 zł138 m² 4 710,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 532 m²

Odkryj wyjątkowe siedlisko w urokliwej wsi Sobibór, położone nad malowniczą rzeką Bug. Ta spokojna i zadbana miejscowość zapewnia idealne warunki do życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 000 000 zł646 m² 3 095,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 602 m²

Hala | magazyn | warsztat | plac składowy | duża działka | granica z ua na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem (halą) przeznaczonym do składowania lub magazynowania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł320 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 320m2 położona w malowniczej miejscowości Okuninka nad jeziorem Białym. Działkę można przekształcić w budowlaną - obecnie leśna.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł44,71 m² 2 236,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Z witryną we włodawie W atrakcyjnej lokalizacji Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - lokal usługowy przy ulicy Chełmskiej we Włodawie, gmina Włodawa, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 259 m² 332,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1259 m | Okuninka | 700 m od Jeziora Białego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Okuninka, jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł313 m² 134,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Włodawa, okuninka, działki nad jeziorem, jezioro Białe, nad stawem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 313 m2 na, znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 652 m² 527 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w Okunince nad Jeziorem Białym. Numery działek: 1418/2 - powierzchnia 1421m I wymiary 28m/ 50m 1418/4 - powierzchni 1231m i wymiary 29m/46m.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł6 807 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlano-rolnych o łącznej powierzchni 6807m2 i wymiarach 29 x 234m. Działki są płaskie, częściowo porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł107 400 m² 3,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 10,74 ha - pastwiska i zadrzewienia - Kosyń, gmina Wola Uhruska, powiat włodawski, województwo lubelskie Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł243,76 m² 4 512,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania budynek mieszkalno-pensjonatowy, położony nad jeziorem Białe w Okunince pod Włodawą. Budynek o powierzchni użytkowej 243,76 m2, składa się z: przyziemia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Sobibór

Sobibór,lubelskie

249 000 zł190 m² 1 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Do sprzedania gospodarstwo agroturystyczne położone w Sobiborze, gm. Włodawa. Nieruchomość otoczona zielenią, usytuowana w cichym, urokliwym miejscu. W skład gospodarstwa wchodzi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij